Перекласти сторінку

Гарантії

ГАРАНТІЇ ЩО ДО ВИКОНАННЯ НАВЧАЛЬНИХ РОБІТ

(Консультаційної допомоги, пов'язаної з підготовкою дипломних, курсових, контрольних)

Дані гарантії є публічною офертою та основними умовами виконання нами робіт для клієнтів. Оплачуючи замовлення, Ви погоджуєтесь з даними гарантіями.

А тепер про гарантії, які ми надаємо клієнтам. Клієнтам будь-яким, як приватним, так і посередникам (для нас немає принципової різниці).


Вибачте за неюридичні терміни, але я хочу написати зрозуміло, доходічіво. До того ж, про яке тут взагалі ПРАВО може йтися, якщо Ви замовляєте виконання студентських робіт (які повинні писати самостійно)? Тому, давайте без юридичних тонкощів, все начистоту.


По-перше, чому мені можна довіряти? Тому що я - реальна людина. Ось мій ПЕРСОНАЛЬНИЙ атестат WEBMONEY  (Алейсей, я на цьому сайті з 2002 року) , де всі дані про мене підтверджені цією системою, тобто "кинути" когось я не можу. Також АТТЕСТАТ Аліхана в Webmoney теж є.


По-друге, з разу уточню - ні Олексій, ні Аліхан - не посередники ми. Роботи робимо самі, або роблять наші нечисленні колеги, яких залучаємо для цього процесу (з ними ми працюємо з 2003-2005 року, нових немає, нікого не набираємо). Тому точно в курсі ми, хто як робить, хто знає тему і тому зможе зробити і т.п. Те що не зможемо зробити - в замовлення і не беремо. По термінах теж саме - якщо роботи завал - замовлення не беремо.

Отже, докладно і по порядку:


РЕФЕРАТИ, КОНТРОЛЬНІ РОБОТИ, ЕСЕ: 1. Виконуються на замовлення клієнта, за його завданням, його вимогам, які відразу були надіслані.
 2. Якщо робота складна - я можу запропонувати два етапи оплати - плату за виконання і плату за доопрацювання (але по контрольним це буває рідко).
 3. АВАНС 50%,  по готовності висилаю демо-версію або звіт Антиплагіат, після оплати - цілком.
 4. Антиплагіат - за замовчуванням НЕ робиться (кому він потрібен контрольних?). Якщо все-таки потрібен - це треба заявити відразу (зазвичай я питаю), і заявити, на якій програмі перевіряти (Антіплагіат.ру, Антіплагіат.вуз, ЕТХТ, Адвего), і який потрібен відсоток (зазвичай не більше 55-60% на Антіплагіат.вуз і не більше 50% на ЕТХТ, якщо потрібен, зрозуміло). Роботи з Антиплагіат стоять приблизно в 1,5 рази дорожче.
 5. Гарантія - протягом 2 місяців.
 6. Безкоштовно доопрацювання вносяться, якщо: не були обумовлені платні доопрацювання, змінилася тема, вимоги, методички з оформлення та виконання, варіанти і інші істотні умови виконання завдання. ОБСЛУГОВУВАННЯ - тільки після повної оплати.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «це плагіат» (без підтвердження, і то, якщо антиплагіат в замовленні заявлявся), «чому не використали таку-то книжку?» (Якщо відразу про це мова не йшла), «потрібна унікальності не 60, а 90%» (хоча мови про це не було при замовленні) і т.п. «Самодурства» від викладачів. 

КУРСОВІ РОБОТИ 1. Виконуються на замовлення клієнта, за його завданням, його вимогам, темі роботи, які відразу були надіслані.
 2. Якщо робота складна - я можу запропонувати два етапи оплати - плату за виконання і плату за доопрацювання (по складних темах пропоную часто).
 3. АВАНС 50%,  по готовності висилаю демо-версію або звіт Антиплагіат, після оплати - цілком.
 4. Антиплагіат - за замовчуванням на Антіплагіат.ру, унікальність 70%, якщо потрібен інший (Антіплагіат.вуз, ЕТХТ, Адвего) і інший відсоток - заявляйте відразу (інакше переробка буде платною). Робота без перевірки на Антиплагіат зазвичай коштує дешевше (якщо це не розрахункова робота по методчіке).
 5. Гарантія - протягом 2 місяців.
 6. Безкоштовно доопрацювання вносяться, якщо: не були обумовлені платні доопрацювання, змінилася тема, вимоги, методички з оформлення та виконання, варіанти розрахункової частини і інші істотні умови виконання завдання. ОБСЛУГОВУВАННЯ - тільки після повної оплати.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «зміст не відповідає назві, заголовку і т.п.» (без пояснення, чому, на думку викладача, не відповідає)  , «це плагіат» (без підтвердження), «чому не використали таку-то книжку?» (якщо відразу про це мова не йшла), «потрібна унікальності не 60, а 90%» (хоча мови про це не було при замовленні) і т.п. «Самодурства» від викладачів.
 8. Плата за доопрацювання (якщо вона була обговорена при замовленні) буде збільшена, якщо змінилася тема, варіант, завдання, реферат та інші істотні вимоги. 

ЗВІТИ ПРО ПРАКТИКУ 1. Виконуються на замовлення клієнта, за його завданням, його вимогам, індивідуальним завданням до практики, дат, які повідомляє клієнт.
 2. Якщо робота складна - я можу запропонувати два етапи оплати - плату за виконання і плату за доопрацювання.
 3. АВАНС 50%,  по готовності висилаю демо-версію або звіт Антиплагіат, після оплати - цілком.
 4. Антиплагіат - за замовчуванням на Антіплагіат.ру, унікальність 70%, якщо потрібен інший (Антіплагіат.вуз, ЕТХТ, Адвего) і інший відсоток - заявляйте відразу (інакше переробка буде платною).
 5. Гарантія - протягом 1-2 місяців (для «шибко розумних» - до дипломної звіти про практику я не доробляю, дипломну роботу треба замовляти окремо).
 6. Безкоштовно доопрацювання вносяться, якщо: не були обумовлені платні доопрацювання, змінилася тема, вимоги, методички з оформлення та виконання, організація, де проходиться практика, індивідуальне завдання, інші істотні умови виконання звіту про практику. ОБСЛУГОВУВАННЯ - тільки після повної оплати.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «це плагіат» (без підтвердження), «чому не використали таку-то книжку?» (Якщо відразу про це мова не йшла), «потрібна унікальності не 60, а 90% »(хоча мови про це не було при замовленні), « треба було використовувати іншу методичку »(якої не було при замовленні)  і т.п. «Самодурства» від викладачів.
 8. Плата за доопрацювання (якщо вона була обговорена при замовленні) буде збільшена, якщо змінилася методичка, вимоги до звіту, організація, де проходиться практика, інші вимоги, які істотні для виконання такої роботи. Додаткові завдання до звіту (презентація, доповідь і т.п.) оцінюються окремо.
 9. Якщо Вам потрібна печатка в звіт про практику - це обмовляється окремо, за окрему плату. 

ДИПЛОМНІ РОБОТИ (бакалаврам, спеціалістам, до технікумів і т.п.) 1. Виконуються на замовлення клієнта, по методичке, яку надіслав, по темі, обов'язково узгоджується план роботи (повинен затвердити або виправити науковий керівник, скласти можуть сам, безкоштовно), якщо робота по підприємству - то і за даними про підприємство, які дає клієнт (або вони можуть бути придумані, взяті з Інтернет, якщо там вони є).
 2. Антиплагіат - за замовчуванням на Антіплагіат.ру, унікальність 70% (роботи по праву) і 75% (роботи по економіці), якщо потрібен інший (Антіплагіат.вуз, ЕТХТ, Адвего) і інший відсоток - заявляйте відразу (інакше переробка буде платною) .
 3. ВАРТІСТЬ розбивається на плату за виконання (по надісланим плану і методичке, з перевіркою на Антиплагіат) і плату за доопрацювання (будь-які). Також плата може бути збільшена, якщо в процесі написання Вам поміняли тему, план, початкові вимоги.
 4. РОБОТА може бути замовлений ПО ГЛАВ (оплачуєте за главу вартість виконання - роблю і висилаю, якщо до неї доопрацювання - оплачуєте обумовлену доплату за доопрацювання - роблю їх; і так по кожному розділі). Або замовити ПОВНІСТЮ (оплачується половина, по готовності приблизно 2/3 роботи висилаю, і після оплати залишку - висилаю всю; доопрацювання робляться після повної оплати за роботу і доплату за доопрацювання).
 5. Гарантія - до захисту роботи, клієнт повинен ВІДРАЗУ вказати, коли у нього захист, в якому місяці (минулорічні роботи ніхто поправляти не буде, навіть платно).
 6. Всі доробки вносяться тільки при оплаті за доопрацювання (вона береться один раз, за ​​главу або за роботу цілком). Додаткова доплата понад доплати за доопрацювання може бути взята (це буває дуже рідко): при істотній зміні теми, суттєву зміну у плані, зміні об'єкта дослідження (організації), поява вимог на кшталт «використовувати таку-то книжку» (якщо до цього такого не заявлялося) , зміні методички з оформлення.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «робили не самі», «робота замовлена», «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «це плагіат» (без підтвердження), «чому не використали таку-то книжку?» ( якщо відразу про це мова не йшла), «дані по підприємству якісь не ті» (якщо клієнт не дав даних при замовленні і їх було запропоновано придумати), «зміст не відповідає назві, заголовку і т.п.» (без пояснення , чому, на думку викладача, не відповідає)  і т.п. «Самодурства» від викладачів. Не приймаються і «копання» в точках-ком-нерозривні прогалини, вставок якихось божевільних рамок, флеш-спецефектів в презентації і т.п. (ми не художники-оформлювачі, які не дизайнери).
 8. Додатково оплачуються (не входять у вартість дипломної роботи): статті, звіт про переддипломної практиці, НДР, презентація і доповідь до захисту, рецензія, відгук, завдання, автореферат, завдання (в більшості робіт цього і не треба, але якщо щось треба - це платно). 

Магістерська дисертація 1. Виконуються на замовлення клієнта, по методичке, яку надіслав, по темі, обов'язково узгоджується план роботи (повинен затвердити або виправити науковий керівник, скласти можуть сам, безкоштовно), якщо робота по підприємству - то і за даними про підприємство, які дає клієнт (або вони можуть бути придумані, взяті з Інтернет, якщо там вони є).
 2. Антиплагіат - за замовчуванням на Антіплагіат.ру, унікальність 75% (роботи по праву) і 80% (роботи по економіці), якщо потрібен інший (Антіплагіат.вуз, ЕТХТ, Адвего) і інший відсоток - заявляйте відразу (інакше переробка буде платною) .
 3. ВАРТІСТЬ розбивається на плату за виконання (по надісланим плану і методичке, з перевіркою на Антиплагіат) і плату за доопрацювання (будь-які). Також плата може бути збільшена, якщо в процесі написання Вам поміняли тему, план, початкові вимоги.
 4. РОБОТА може бути замовлений ПО ГЛАВ (оплачуєте за главу вартість виконання - роблю і висилаю, якщо до неї доопрацювання - оплачуєте обумовлену доплату за доопрацювання - роблю їх; і так по кожному розділі). Або, у винятковому випадку (коли захист скоро, не більше ніж через 2 місяці) Замовити ПОВНІСТЮ (оплачується половина, по готовності приблизно 2/3 роботи висилаю, і після оплати залишку - висилаю всю; доопрацювання робляться після повної оплати за роботу і доплату за доопрацювання). Якщо замовляти ПО ГЛАВ з дуже великими проміжками - ціна може бути підвищена на наступні глави.
 5. Гарантія - до захисту роботи, клієнт повинен ВІДРАЗУ вказати, коли у нього захист, в якому місяці (більше ніж 9-10 місяців на магістерські дисертації гарантію я дати не можу).
 6. Всі доробки вносяться тільки при оплаті за доопрацювання (вона береться один раз, за ​​главу або за роботу цілком). Додаткова доплата понад доплати за доопрацювання може бути взята (це буває дуже рідко): при істотній зміні теми, суттєву зміну у плані, зміні об'єкта дослідження (організації), поява вимог на кшталт «використовувати таку-то книжку» (якщо до цього такого не заявлялося) , зміні методички з оформлення.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «робили не самі», «робота замовлена», «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «це плагіат» (без підтвердження), «чому не використали таку-то книжку?» ( якщо відразу про це мова не йшла), «дані по підприємству якісь не ті» (якщо клієнт не дав даних при замовленні і їх було запропоновано придумати), «зміст не відповідає назві, заголовку і т.п.» (без пояснення , чому, на думку викладача, не відповідає)  і т.п. «Самодурства» від викладачів. Не приймаються і «копання» в точках-ком-нерозривні прогалини, вставок якихось божевільних рамок, флеш-спецефектів в презентації і т.п. (ми не художники-оформлювачі, які не дизайнери).
 8. Додатково оплачуються (не входять у вартість магістерської дисертації): статті для публікації, звіти з практики, НДР, презентація і доповідь до захисту, рецензія, відгук, завдання, автореферат, завдання (не у всіх роботах зазвичай це і треба, але якщо треба - це платно). 

НАУКОВІ СТАТТІ 1. Виконуються на замовлення клієнта, по темі, за вимогами щодо оформлення, обсягом, унікальності на Антиплагіат (програму узгодити треба відразу), які були надіслані.
 2. Якщо тема статті складна - я можу запропонувати два етапи оплати - плату за виконання і плату за доопрацювання (за статтями це буває рідко).
 3. Антиплагіат - за замовчуванням 80% на Антіплагіат.ру (якщо треба інший - відразу пишіть).
 4. АВАНС 50%,  по готовності висилаю демо-версію або звіт Антиплагіат, після оплати - цілком.
 5. Гарантія - протягом 2 місяців.
 6. Безкоштовно доопрацювання вносяться, якщо: не були обумовлені платні доопрацювання, змінилася тема, початкові вимоги. ОБСЛУГОВУВАННЯ - тільки після повної оплати.
 7. Не приймаються зауваження на кшталт «все не так», «не розкрито» (без пояснень), «це плагіат» (без підтвердження), «це неактуальна тема і нічого цікавого», «чому не використали таку-то книжку або статтю?» ( якщо відразу про це мова не йшла), «потрібна унікальності не 80, а 90%» (хоча мови про це не було при замовленні) і т.п. «Самодурства» від викладачів або рецензентів журналів. 

ПІДВИЩЕННЯ унікальний У ЧУЖИХ РОБОТАХ 1. Необхідно відразу заявити, яка унікальність потрібна, на якій програмі, і вислати Вашу роботу. Я її перевірю на цій програмі, подивлюся відсоток і точно скажу вартість.
 2. АВАНС 50%,  по готовності висилаю демо-версію або звіт Антиплагіат, після оплати - цілком.
 3. Доопрацювання «вручну» (рерайт) ведеться зі зміною тексту. «Технічна обробка» якщо потрібна - без зміни, на програмі.
 4. Гарантію даю тільки на обробку «вручну» (рерайт) . Гарантія - тільки те, що пройде той відсоток на тій програмі, яку Ви назвали, без всяких «хитрощів» і технічної обробки. Зрозуміло, якщо Ви після переробки тексту додали туди з Інтернет щось ще і не проходить тільки з цієї причини - тут моєї провини немає, доведеться доплачувати.
 5. Підвищуючи унікальність, я не переробляю зміст роботи і її оформлення. Тобто якщо у Вас там написано спочатку був марення - це Ваші проблеми.
 6. Технічна обробка робиться без гарантії (можуть викрити, відразу попереджаю), і тільки для тієї програми, яку Ви заявляєте при замовленні (і тільки один раз, повторна - платна), і тільки з 100% передоплатою. 

ДООПРАЦЮВАННЯ ЧУЖИХ РОБІТ

Тут гарантії даються тільки на ту частину роботи, яку роблю я, не на інші. Або на той текст, який я доробляю по Вашим вимогам.


ГОТОВІ РОБОТИ З САЙТУ

Продаються дешево і без гарантії. Якщо потрібна доробка - треба узгодити і сплатити. Якщо потрібна перевірка на Антиплагіат - запитуйте раніше, перевірю і вишлю результат до продажу роботи.


ТАКОЖ СЛІД ВРАХУВАТИ:


 - доопрацювання вносяться протягом 2-4 робочих днів, тільки при повній оплаті за роботу або оплату за доопрацювання (якщо доопрацювання платні). Якщо доробок багато - термін може бути збільшений;

- я не займаюся роздруківкою, брошурування, висилкою поштою паперових версій робіт;

- до готових робіт, придбаним дешево як готові, доопрацювання можуть бути тільки платними, гарантій за такими роботами немає.

 

ВАЖЛИВО, попереджаю:

  1. Я бачу відразу, коли мені під виглядом есе хочуть замовити статтю, під виглядом курсової або звіту про практику - дипломну, під виглядом бакалаврської дипломної - магістерську. Не раджу цього робити, тому що якщо це потім виявиться так (зазвичай це з'ясовується швидко) - я відмовлюся від будь-яких доробок, навіть якщо робота буде оплачена повністю (природно, без повернення грошей).
 2. Я бачу, коли один «сильно розумний» клієнт хоче, щоб йому «виправили» роботу, яку здав його друг, і вже захистив (в іншому вузі, притому). Так робити не треба, свою роботу треба замовляти самостійно і повністю за свій рахунок.
 3. Якщо у Вас викладач, який поставив собі за мету не допустити Вас до захисту, використовує для цього будь-які способи (просто заявляє, що Ви пишете роботу не самі, що у Вас все не так, навіть не пояснюючи, що саме не так і т.п .) - ну тут тільки Вам поспівчувати можу, але допомогти тут виходить рідко (на моїй практиці таке було дуже рідко, але такі випадки бувають). Часто це пов'язано і з тим, що викладач хоче грошей, просто хабар, або того, щоб роботу Ви замовили у нього особисто або в "потрібному" місці. Таке, на жаль, трапляється, тому, перш ніж замовляти уточніть це питання, Вам можуть відразу натякнути, де саме треба замовляти роботу (а замовите "не там" - будуть проблеми точно). Природно, як-то допомогти Вам у цьому випадку я не зможу.
 4. Ваше спілкування з викладачем - це Ваше завдання. Я не розглядаю варіанти самому щось висилати на перевірку від Вашого імені, самому перечитувати листи у Вашій поштою, слухати аудіо-файли, які Ви записуєте, розбирати карлючки, незрозуміло написані ручкою і відскановані, і т.п. Всі вимоги треба сформулювати письмово і надіслати мені на пошту в читається - тільки тоді вони будуть розглянуті.


НА РУССКОМ ГАРАНТИИ