Перекласти сторінку

Антиплагіат - Україна

В Україні практично всі вузи останні роки почали перевіряти дипломні, бакалаврські роботи, а також магістерські дисертації на Антиплагіат . Перевірка робиться для виявлення відсотка запозичень чужого тексту (що і є «плагіат») в роботах студентів, магістрантів, а також і аспірантів теж. Не можна це назвати неправильним підходом, тому що раніше багато українських студентів запросто скачували потрібні їм роботи у відкритому доступі з сайтів, «збирали» їх з чужих статей, як російськомовних, так і украіномовних (витрачали свій час тільки на оформлення дипломної чи магістерської). Написана ж таким чином робота ніякої «наукової» цінності мати не могла, бо була плагіатом - компіляцією чужих текстів.

Перехід України до європейських стандартів, необхідність підвищення якості вищої освіти, крайня потреба у викоріненні клептократії та халтури на всіх рівнях, змушує викорінювати, в тому числі, плагіат. Тому одним із кроків українських вузів стало обов'язкове впровадження перевірки унікальності робіт. Правда, з самої «відкритої» програмою перевірки Антиплагіат в Україні, поки що, на жаль, туго. Немає такої програми-сайту, яка є хоча б в Росії. А все розробки, які є - або мають багато недоліків, які платні.

Зараз бакалаврські та дипломні роботи, магістерські дисертації, а іноді курсові та контрольні в Україні можна перевірити на таких системах :

Антілагіат.ру (http://www.antiplagiat.ru) -російська система, яка впроваджена вже давно, постійно оновлюється. Але перевіряє вона поки що тільки лише тексти російською мовою. Коли її налаштують на українській мові (щоб і більше заробити, в тому числі), вона сильно просунеться і стане незамінною для українських користувачів. Перевірте, може на момент, коли Ви читаєте цю статтю, вже ввели українську мову для перевірки? Користувачі давно просять. Але цей сайт перевіряє дуже потужно, швидко і якісно, обман системи з кожним днем зробити складніше. У Росії є «просунута» версія - Антиплагіат-вуз (має більш широку базу для перевірки), але в Україні він тим більше не використовується. Мінусом системи Антиплагіат є повні звіти про перевірку - вони виводяться тільки платно (при абонентської плати на день, місяць, навіть рік). Але «короткі» звіти можна отримати безкоштовно.

ETXT-антиплагіат (https://www.etxt.ru/antiplagiat/) - дуже часто використовується в Україні. Це система для перевірки запозичення текстів, в ній застосовується порівняння тексту з запитами в пошукових системах (Яндекс, Google, Bing та іншими). Онлайн-версія - платна, але оффлайн-версія (скачується з сайту) - безкоштовна. Легко перевіряє тексти українською мовою, а також російською мовою, англійською мовою, іншими мовами. Може виявити переклад з російської на українську і порахувати плагіатом (аналогічно при перекладі з української мови на російську). Недоліком системи є дуже повільна перевірка великих документів (їх можна завантажити повністю, але перевірка триває 30-50 хвилин на документ, це незручно, та ще капчу забивати треба).

Адвего-Плагіатус (http://advego.ru/plagiatus/) в Україні також використовують нерідко. Програма працює за тим же принципом, як ЕТХТ-антиплагіат. Але до сих пір не можна в неї завантажити великий файл, та й вставити часом великий текст - проблема. Маленькі шматки перевіряє нормально і швидко. Але ЕТХТ здійснює перевірку все одно ефективніше (як я помітив). Тексти українською мовою в Адвего перевіряються нормально.

text.ru-Антиплагіат (http://text.ru/antiplagiat). Тут перевірити можна будь-який текст (українською мовою теж). Алгоритм відрізняється від інших систем, виявляє та переклад з російської мови (і навпаки), і неглибокий рерайт (якщо поміняли текст не сильно). Але система погана в тому, що не можна завантажити великий текст, перевірка можливо тільки маленькими шматочками.

Польська система Антиплагіат (https://www.plagiat.pl/webplagiat/main.action?menu=home&lang=en&lang2=en). Вона працює аналогічно, як ЕТХТ (але перевірка здійснюється онлайн, із завантаженням документа, але з обмеженням його довжини, що дуже погано). Перевіряє тексти українською мовою, російською мовою (багато українських ВНЗ зараз співпрацюють з цією фірмою, купують її систему і встановлюють у себе). Система повністю платна, плата немаленька, можна оплатити через сайт.

Тобто, Ви можете придбати і завантажити свою роботу, щоб переглянути на Антиплагіат в будь-який з цих систем (цілком або частинами). Що ж робити далі - Вам вирішувати. Я присвятив цьому окрему статтю «Як обдурити антіплагіат» (зараз способів обману багато, в тому числі, шахрайство з Антиплагіат-кілером, але його легко може виявити Ваш викладач - науковий керівник, якщо він не халтурник).

Обманювати антиплагіат, який використовується в Україні, я не раджу. Краще зробити якісний рерайт . І ми можемо в цьому допомогти: перевірити Вашу роботу, підвищити її унікальність (оригінальність).


З приводу перевірки дипломних, магістерських, курсових в Україні на Антиплагіат, підвищення унікальності тексту в Україні, пишіть:

2258825@mail.ua - Олексій (skype - bezugly),

моб.тел. / WhatsApp + 380-94-710-03-13

Або можете замовити у мене дипломних, магістерських, КУРСОВУ БЕЗ плагіат і З ГАРАНТІЄЮ

ДЕТАЛЬНО - http://www.refcom.info , http://www.refcom.nethouse.ua 


Здавалося б - як все складно! Але це не зовсім так. Так, можна замовити (у мене в тому числі) рерайта дипломної роботи, дорого але якісно. АЛЕ МОЖМНО ЗРОБИТИ ІНАКШЕ - в межах $ 10 (250 грн.) За дипломну і чи $ 3-5 (80-120 грн.) За курсову (чим більше робота - тим вища оплата). БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ! ЧИТАЙТЕ НИЖЧЕ:


Технічна обробка на Антиплагіат  (якщо Вам не хочеться довго чекати і платити багато, а мало я за реайт точно не візьму) - то ВАМ ПО ЦЬОМУ ПОСИЛАННЮ - вартість всього лише $ 10-15. Так, це більш небезпечний спосіб, ніж рерайт . Але більш дешевий і швидкий. В Україні прокатує . Я ОСОБИСТО САМ тестував цей сервіс (робив якраз тим клієнтам, кому треба було швидко і дешево) - все виходило, претензій і нарікань не було).


Натисніть на картинку - не пошкодуєте. Програма робить технічну обробку тексту, в тому числі,  УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. У тексті не буде сміття, зайвих точок та іншого мотлоху, який є при обробці на інших програмах. Тут взагалі непомітно буде те, що це технічна обробка. І варто мало. ОПЛАТА З УКРАЇНСЬКОЇ БАНКОВСЬКОЇ КАРТИ, а також є інші способи. PS: Система не моя особисто, але я її вивчив, тому й рекомендую. Хлопець, який є її автором - мій знайомий з Латвії (Ви не дивіться, що російською сайті і з російськими реквізитами оплати - просто звідти багато клієнтів, а Латвія адже маленька). НЕ ОБМАНЮЄ. І система робить все чітко. В Україні таких немає ... ((((

  


АНТИПЛАГИАТ-УКРАИНА (на русском статья)А може ну її, ту підгонку унікальності? Ви ж розумієте, що технічне підвищення унікальності - не сильно надійно (хоча, у когось виходить, а у когось не виходить). Підвищити унікальність вручну можна, але це коштує дорого і робиться довго. Краще не платити двічі, замовити нормальну роботу відразу. Факт, що дешево хорошу роботу ніхто не напише. Але зате написано буде все якісно. ПЕРЕЙТИ до замовлення.


ЗАМОВИТИ РЕРАЙТ ВАШОЇ ДИПЛОМНОЇ, курсової роботи


Звернутися до наших партнерів для замовлення рерайта роботи (там може бути дешевше і швидше)

Напишіть нам