Перекласти сторінку

Антиплагіат - Україна

В Україні практично всі вузи останні роки почали перевіряти дипломні, бакалаврські роботи, а також магістерські дисертації на Антиплагіат . Перевірка робиться для виявлення відсотка запозичень чужого тексту (що і є «плагіат») в роботах студентів, магістрантів, а також і аспірантів теж. Не можна це назвати неправильним підходом, тому що раніше багато українських студентів запросто скачували потрібні їм роботи у відкритому доступі з сайтів, «збирали» їх з чужих статей, як російськомовних, так і украіномовних (витрачали свій час тільки на оформлення дипломної чи магістерської). Написана ж таким чином робота ніякої «наукової» цінності мати не могла, бо була плагіатом - компіляцією чужих текстів.

Перехід України до європейських стандартів, необхідність підвищення якості вищої освіти, крайня потреба у викоріненні клептократії та халтури на всіх рівнях, змушує викорінювати, в тому числі, плагіат. Тому одним із кроків українських вузів стало обов'язкове впровадження перевірки унікальності робіт. Правда, з самої «відкритої» програмою перевірки Антиплагіат в Україні, поки що, на жаль, туго. Немає такої програми-сайту, яка є хоча б в Росії. А все розробки, які є - або мають багато недоліків, які платні.

Зараз бакалаврські та дипломні роботи, магістерські дисертації, а іноді курсові та контрольні в Україні можна перевірити на таких системах :

Антілагіат.ру (http://www.antiplagiat.ru) -російська система, яка впроваджена вже давно, постійно оновлюється. Але перевіряє вона поки що тільки лише тексти російською мовою. Коли її налаштують на українській мові (щоб і більше заробити, в тому числі), вона сильно просунеться і стане незамінною для українських користувачів. Перевірте, може на момент, коли Ви читаєте цю статтю, вже ввели українську мову для перевірки? Користувачі давно просять. Але цей сайт перевіряє дуже потужно, швидко і якісно, обман системи з кожним днем зробити складніше. У Росії є «просунута» версія - Антиплагіат-вуз (має більш широку базу для перевірки), але в Україні він тим більше не використовується. Мінусом системи Антиплагіат є повні звіти про перевірку - вони виводяться тільки платно (при абонентської плати на день, місяць, навіть рік). Але «короткі» звіти можна отримати безкоштовно.

ETXT-антиплагіат (https://www.etxt.ru/antiplagiat/) - дуже часто використовується в Україні. Це система для перевірки запозичення текстів, в ній застосовується порівняння тексту з запитами в пошукових системах (Яндекс, Google, Bing та іншими). Онлайн-версія - платна, але оффлайн-версія (скачується з сайту) - безкоштовна. Легко перевіряє тексти українською мовою, а також російською мовою, англійською мовою, іншими мовами. Може виявити переклад з російської на українську і порахувати плагіатом (аналогічно при перекладі з української мови на російську). Недоліком системи є дуже повільна перевірка великих документів (їх можна завантажити повністю, але перевірка триває 30-50 хвилин на документ, це незручно, та ще капчу забивати треба).

Адвего-Плагіатус (http://advego.ru/plagiatus/) в Україні також використовують нерідко. Програма працює за тим же принципом, як ЕТХТ-антиплагіат. Але до сих пір не можна в неї завантажити великий файл, та й вставити часом великий текст - проблема. Маленькі шматки перевіряє нормально і швидко. Але ЕТХТ здійснює перевірку все одно ефективніше (як я помітив). Тексти українською мовою в Адвего перевіряються нормально.

text.ru-Антиплагіат (http://text.ru/antiplagiat). Тут перевірити можна будь-який текст (українською мовою теж). Алгоритм відрізняється від інших систем, виявляє та переклад з російської мови (і навпаки), і неглибокий рерайт (якщо поміняли текст не сильно). Але система погана в тому, що не можна завантажити великий текст, перевірка можливо тільки маленькими шматочками.

Польська система Антиплагіат (https://www.plagiat.pl/webplagiat/main.action?menu=home&lang=en&lang2=en). Вона працює аналогічно, як ЕТХТ (але перевірка здійснюється онлайн, із завантаженням документа, але з обмеженням його довжини, що дуже погано). Перевіряє тексти українською мовою, російською мовою (багато українських ВНЗ зараз співпрацюють з цією фірмою, купують її систему і встановлюють у себе). Система повністю платна, плата немаленька, можна оплатити через сайт.

Тобто, Ви можете придбати і завантажити свою роботу, щоб переглянути на Антиплагіат в будь-який з цих систем (цілком або частинами). Що ж робити далі - Вам вирішувати. Я присвятив цьому окрему статтю «Як обдурити антіплагіат» (зараз способів обману багато, в тому числі, шахрайство з Антиплагіат-кілером, але його легко може виявити Ваш викладач - науковий керівник, якщо він не халтурник).

Обманювати антиплагіат, який використовується в Україні, я не раджу. Краще зробити якісний рерайт . І ми можемо в цьому допомогти: перевірити Вашу роботу, підвищити її унікальність (оригінальність).


З приводу перевірки дипломних, магістерських, курсових в Україні на Антиплагіат, підвищення унікальності тексту в Україні, пишіть:

2258825@mail.ua - Олексій (skype - bezugly),

моб.тел. / WhatsApp + 380-94-710-03-13

Або можете замовити у мене дипломних, магістерських, КУРСОВУ БЕЗ плагіат і З ГАРАНТІЄЮ

ДЕТАЛЬНО - http://www.refcom.info , http://www.refcom.nethouse.ua 


Здавалося б - як все складно! Але це не зовсім так. Так, можна замовити (у мене в тому числі) рерайта дипломної роботи, дорого але якісно. АЛЕ МОЖМНО ЗРОБИТИ ІНАКШЕ - в межах $ 10 (250 грн.) За дипломну і чи $ 3-5 (80-120 грн.) За курсову (чим більше робота - тим вища оплата). БЕЗ ПЕРЕДОПЛАТИ! ЧИТАЙТЕ НИЖЧЕ:


Технічна обробка на Антиплагіат  (якщо Вам не хочеться довго чекати і платити багато, а мало я за реайт точно не візьму) - то ВАМ ПО ЦЬОМУ ПОСИЛАННЮ - вартість всього лише $ 10-15. Так, це більш небезпечний спосіб, ніж рерайт . Але більш дешевий і швидкий. В Україні прокатує . Я ОСОБИСТО САМ тестував цей сервіс (робив якраз тим клієнтам, кому треба було швидко і дешево) - все виходило, претензій і нарікань не було).


Натисніть на картинку - не пошкодуєте. Програма робить технічну обробку тексту, в тому числі,  УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. У тексті не буде сміття, зайвих точок та іншого мотлоху, який є при обробці на інших програмах. Тут взагалі непомітно буде те, що це технічна обробка. І варто мало. ОПЛАТА З УКРАЇНСЬКОЇ БАНКОВСЬКОЇ КАРТИ, а також є інші способи. 


PS: Система не моя особисто, але я її вивчив, тому й рекомендую. Хлопець, який є її автором - мій знайомий з Латвії (Ви не дивіться, що російською сайті і з російськими реквізитами оплати - просто звідти багато клієнтів, а Латвія адже маленька). НЕ ОБМАНЮЄ. І система робить все чітко. В Україні таких немає ... ((((  


АНТИПЛАГИАТ-УКРАИНА (на русском статья)А може ну її, ту підгонку унікальності? Ви ж розумієте, що технічне підвищення унікальності - не сильно надійно (хоча, у когось виходить, а у когось не виходить). Підвищити унікальність вручну можна, але це коштує дорого і робиться довго. Краще не платити двічі, замовити нормальну роботу відразу. Факт, що дешево хорошу роботу ніхто не напише. Але зате написано буде все якісно. ПЕРЕЙТИ до замовлення.

Напишіть нам